قیمت خودرو امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲
قیمت خودرو امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲
امروز (دوشنبه 8 خرداد) قیمت خودرو در بازار آزاد تهران، مشخص شد.

به گزارش خبربین آنلاین: قیمت خودرو امروز (دوشنبه) نسبت به روز گذشته (یکشنبه) با ریزش اندک یا ثبات به روزرسانی شد. حدود دو هفته‌ای می‌شود که قیمت خودرو درجا می‌زند و دلیل اصلی آن سراریز شدن سرمایه‌ متقاضیان خودرو به سمت سامانه یکپارچه است که معاملات بازار خودرو را راکد کرده است.

در بازار امروز خودرو، دنا اتوماتیک توربو پلاس با کاهش ۱۰ میلیونی به کانال ۸۰۰ میلیونی بازگشت این خودرو طی سه هفته ۱۳۰ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت اکثر محصولات سایپا امروز ثابت ماند با این حال پراید وانت پس از چندین ماه وارد کانال ۲۰۰ میلیون تومانی شد. در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (هفتم خردادماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید:

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۲۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو طی ۳۹ روز گذشته ۹۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۰۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شده است و طی ۳۵ روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۳۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۰۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شده است و طی ۳۵ روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است. قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۹۰ میلیون تومان است که ثابت مانده است. این خودرو تقریبا ۳۷ روز گذشته ۱۰۰ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۹۴۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۸۵۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۹۰ تومان قیمت خورده است که ۵ میلیون ارزان شده است. این خودروها طی ۴۰ روز گذشته ۱۸۵میلیون ارزان شدند. قیمت تارا دنده‌ای ۱۴۰۲ هم به ۷۱۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شده است و طی ۲۴ روز گذشته ۱۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۹۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای ریزش قیمت ۱۰ میلیون تومانی طی روز گذشته و کاهش ۱۳۰ میلیونی طی سه هفته گذشته است. قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی یک ماه گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۷۵ میلیون تومان رسیده است که ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۹۰ میلیون تومان که ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است و ۵۲۰ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۷۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۹۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۶۵ میلیون اعلام شده است که ۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۵۰ میلیون تومان شده است که نسبت به دیروز ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز بدون تغییر ۵۳۰ میلیون تومان است.

قیمت محصولات سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم با افت ۵ میلیونی به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ تغییر نکرد و ۳۵۰ میلیون تومان است. قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر نسبت به روز گذشته امروز ۳۴۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده‌ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۰ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود که به معنای کاهش ۵ میلیون تومانی است. قیمت ساینا EX دنده‌ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۴۵ میلیون تومان است که ۵ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده‌ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است است. قیمت کوییک دنده‌ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۶۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۸۰ میلیون است که ۵ میلیون تومان ارزان شده است. قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۴۵ میلیون تومان اعلام شده است که ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی ۲۷ روز گذشته ۱۲۰ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی چهار روز است.

منبع: اقتصاد آنلاین