مسلمانان جهان در ماه رمضان با وحدت گام مهمی در راه آزادی قدس بردارند
مسلمانان جهان در ماه رمضان با وحدت گام مهمی در راه آزادی قدس بردارند
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به همتایان خود در کشورهای اسلامی تاکید کرد که مسلمانان جهان می‌توانند با وحدت و یکپارچگی در ماه پرفضیلت رمضان گام مهمی در راه آزادی قدس شریف بردارند.

به گزارش خبربین آنلاین : محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان در پیامی به همتایان خود در کشورهای اسلامی تاکید کرد که مسلمانان جهان می‌توانند با وحدت و یکپارچگی در ماه پرفضیلت رمضان گام مهمی در راه آزادی قدس شریف بردارند.

متن پیام تبریک قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، به همتایان خود در کشورهای اسلامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، به شرح زیر است:

«بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

سلام علیکم،

خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیت‌های خویش را به‌مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و تقرّب به پیشگاه خداوند رحمان، به جناب‌عالی و نمایندگان محترم مجلس ابراز نمایم.

ماه مبارک رمضان فرصت معنوی ارزشمندی برای بهره‌مندی از سرچشمهٔ لایزال فیوضات الهی و افزایش همدلی و برادری میان امت اسلامی به شمار می‌رود.

معتقدم در این ماه پرفضیلت، مسلمانان جهان با تقویت وحدت و یکپارچگی می‌توانند در راه دست‌یابی به آرمان‌های والای امت اسلامی به‌ویژه آزادی قدس شریف و حاکمیت مردم مظلوم فلسطین بر همه سرزمین‌های اشغالی گامی مهم بردارند.

بی‌تردید در این مسیر، رایزنی‌های پارلمانی نقش بسزایی در راستای توقف جنایات صهیونیست‌ها در غزه، کمک به تحقق راهبرد صلح‌آمیز جهان اسلام و همچنین ثبات و امنیت پایدار کشورهای اسلامی خواهد داشت.

امید است در پرتو برکات این ماه عظیم‌الشأن، بیش از پیش شاهد همبستگی، وحدت و اخوّت میان امت واحدهٔ اسلامی باشیم.

با اغتنام از فرصت، برای جنابعالی، دولت و مردم کشورتان، سعادت، موفقیت و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران»