ملاک عمل ایران در انرژی اتمی برای لغو تحریم‌ها است
ملاک عمل ایران در انرژی اتمی برای لغو تحریم‌ها است
رئیس سازمان انرژی اتمی، گفت: اقدامات ایران در چهارچوب ضوابط پادمان است و ملاک عمل ایران در اهداف کمی و کیفی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها است.

به گزارش خبربین آنلاین: «محمد اسلامی» در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، در رابطه با اظهارات یک نماینده مجلس مبنی بر نصب ۱۰۰ دوربین جدید در نیروگاه اصفهان و مغایرت آن با قانون اقدام راهبردی مجلس، اظهار داشت: چنین موضوعی صحت ندارد، در اصفهان نیروگاهی نداریم که بخواهد ۱۰۰ دوربین در آنجا نصب شود.

وی ادامه داد: نکته حائز اهمیت برای ما این است که بر اساس قانون اقدام راهبردی مجلس عمل می‌کنیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: در تفاهمات انجام شده با آژانس در اسفندماه، بحث تداوم دانش با آژانس که جزو الزامات پادمان و «ان‌پی تی» است در قالب یک بیانیه منتشر شد و در همان راستا اقدامات در حال هماهنگی و انجام است.

اسلامی بیان کرد: سازمان انرژی اتمی بر اساس قانون اقدام راهبری عمل خواهد کرد، در تفاهمات انجام شده با آژانس در اسفندماه، بحث تداوم دانش با آژانس که جزو الزامات پادمان و ان‌پی تی است در قالب یک بیانیه منتشر شد و در همان راستا اقدامات در حال هماهنگی هستیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی خاطر نشان کرد: اقدامات ایران در چهارچوب ضوابط پادمان است و ملاک عمل ایران در اهداف کمی و کیفی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها است.

منبع: مهر