مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ فردا به پایان می‌رسد
مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری ۱۴۰۳ فردا به پایان می‌رسد
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت ثبت‌نام آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۳ تا پایان روز شنبه ۲۷ آبان ماه خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین؛ علیرضا کریمیان با بیان این که ثبت‌نام در آزمون مذکور از روز چهارشنبه ۱۷ آبان‌ماه آغاز شده است، گفت: تاکنون بیش از ۱۱۰ هزار داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند و مهلت ثبت‌نام فردا به پایان می‌رسد.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: برای داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، بتوانند تا پایان روز شنبه ۲۷ آبان‌ماه اقدام به ثبت‌نام کنند.

کریمیان با تاکید بر این که ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل شده است که شماره پرونده و کد پیگیری دریافت کنند، خاطرنشان کرد: داوطلبان باید در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت کنند و پس از پایان زمان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات و دریافت کد پیگیری، به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابه‌جایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

براساس اعلام روابط‌عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۳ روز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.