واترپلوی جوانان آسیا| پیروزی قاطع و عجیب ایران مقابل سریلانکا
واترپلوی جوانان آسیا| پیروزی قاطع و عجیب ایران مقابل سریلانکا
تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در دومین دیدار خود از مرحله گروهی مسابقات رده‌های سنی قهرمانی آسیا در فیلیپین، موفق شد سریلانکا را با نتیجه ۳۴ بر صفر شکست دهد.

به گزارش خبربین آنلاین: شیرجه و واترپلو؛ سومین روز از مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان آسیا از ساعت ۰۴:۳۰ صبح با تقابل دو تیم عربستان سعودی و چین آغاز شد که این دیدار با پیروزی ۱۶ بر ۲ چین به پایان رسید و در ادامه ژاپن با نتیجه ۲۸ بر ۶ توانست تایلند را از پیش رو بردارد.

تیم ملی واترپلو جوانان ایران در دومین دیدار خود از مرحله گروهی رقابت‌های واترپلو قهرمانی جوانان آسیا که در شهر کلارک فیلیپین در حال برگزاری است، موفق شد تیم ملی واترپلو جوانان سریلانکا را با نتیجه ۳۴ بر صفر شکست دهد.

نتایج چهار کوارتر این بازی به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۰ – ۱۰ ایران

کوارتر دوم: ۰ – ۱۳ ایران

کوارتر سوم: ۰ – ۹ ایران

کوارتر چهارم: ۰–۲ ایران

تیم ملی واترپلو ایران در گروه B این دوره از مسابقات با تیم‌های قزاقستان، سریلانکا، مالزی و سنگاپور هم گروه است و فردا (چهارشنبه) از ساعت ۰۷:۱۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم ملی قدرتمند جوانان قزاقستان، می‌رود.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی رده های سنی آسیا ۷ تا ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که طبق برنامه ریزی صورت گرفته رقابت‌های واترپلو ۱۳ تا ۱۹ اسفند ماه پیگیری خواهد شد.

گروه بندی مسابقات واترپلو قهرمانی رده‌های سنی آسیا فیلیپین:

گروه A : ازبکستان – چین – تایلند – ژاپن – عربستان صعودیگروه B : ایران – مالزی – قزاقستان – سریلانکا – سنگاپور