واریز ۳ میلیون تومان به خانواده زندانیان تهرانی به مناسبت عید نوروز
واریز ۳ میلیون تومان به خانواده زندانیان تهرانی به مناسبت عید نوروز
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز: به مناسبت عید نوروز و ماه رمضان ۳ میلیون تومان به خانواده زندانیان تهرانی اهدا شد

به گزارش خبربین آنلاین: مظفر الوندی بیان کرد: خوشبختانه در ماه شعبان و اوایل ماه رمضان، خیرین کمک‌های قابل توجهی به خانواده‌های زندانیان داشتند؛ به نحوی که امکان کمک ۳ میلیون تومانی به ۸۰ درصد خانواده‌های تحت پوشس در شهرستان تهران و شهر‌های تابعه استان تهران فراهم شده است و پیش بینی می‌کنیم این کمک‌ها تا پایان ماه مبارک استمرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه بابت عیدانه و سبد ماه رمضان ۳ میلیون تومان به خانواده زندانیان تهرانی اهدا شد، گفت: یکی از برجسته‌ترین کمک‌های دریافتی امسال متعلق به یکی از خیرین که درخواست شان گمنام ماندن نام اوست، تعلق دارد. این خیر از روز ولادت امام حسین (ع) تا پایان سال در چند نوبت به میزان هفت میلیارد تومان کمک به صورت نقدی و کارت خرید به انجمن اهدا کرد که انجمن نیز با برنامه ریزی و فراخوان خانواده با توجه پایان سال تا آخرین ساعات کاری تلاش نمود کمک‌ها به دست خانواده‌های نیازمند برسد.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز گفت: در حال حاضر حدود سه هزار خانواده زندانی ساکن تهران با حدود ۹ هزار نفر عائله، تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان مرکز قراردارند که از انجمن خدمات دریافت می‌کنند.