پسر دیوید بکام از تیم پدرش جدا شد
پسر دیوید بکام از تیم پدرش جدا شد
«رومئو بکام» با قراردادی یک ساله به صورت قرضی از اینتر میامی به "برنتفورد B" ملحق شد و بدین ترتیب این وینگر به طور کامل با تیم تحت تملک پدرش، قطع همکاری کرد.

به گزارش خبربین آنلاین: بال راست ۲۰ ساله که پسر دیوید بکام اسطوره منچستریونایتد است، پس از عملکرد خوبش در حضور قرضی و شش ماهه در تیم رزروهای برنتفورد توانست مدیران این تیم را به تمدید قرارداد با خودش مجاب کند.

رومئو در ژانویه به صورت قرضی از اینتر میامی راهی تیم رزروهای برنتفورد شد که در دومین بازی خود توانست گلزنی کند. عملکرد این بازیکن در شش ماه اخیر، برای برنتفورد رضایت بخش بود و تیم انگلیسی تصمیم گرفت که با پرداخت مبلغی جزئی،قرارداد این بازیکن را از حالت قرضی به حالت قطعی در بیاورد و با این بازیکن قراردادی یک ساله به امضا برساند. رومئو با ماندن در لندن می تواند به نامزدش “میا رگان” نزدیک تر باشد چرا که این زوج، سه سال است که با هم قرار می گذارند.

وینگر ۲۰ ساله بدین ترتیب در فصل ۲۴-۲۰۲۳ در تیم برنتفورد B حضور خواهد داشت که در این مدت همه تلاش خود را خواهد داشت تا نظر سرمربی تیم بزرگسالان برنتفورد را جلب کند و شانس حضور در لیگ برتر انگلیس را به دست بیاورد.

منبع: خبر آنلاین