پیش‌بینی‌های پیشگوی بزرگ برای سال ۲۰۲۴
پیش‌بینی‌های پیشگوی بزرگ برای سال ۲۰۲۴
طرفداران بابا ونگا مدعی هستند، او حوادثی مانند حمله ۱۱ سپتامبر، تنش‌های جهانی با کره شمالی، برگزیت، ریاست جمهوری باراک اوباما، مرگ پرنسس دایانا و بسیاری از موارد مهم دیگر را به درستی پیش بینی کرده بود.

به گزارش خبربین آنلاین؛ ادعا می‌شود که بابا وانگا، یک پیشگوی نابینا، جنگ اوکراین و حملات ۱۱ سپتامبر را پیش‌بینی کرده است؛ اما او در مورد سال ۲۰۲۴ چه پیش‌بینی‌هایی داشته است؟

اگر باباونگا را نمی‌شناسید، جالب است بدانید که بابا وانگا در سال ۱۹۱۱ در استرومیکا، مقدونیه شمالی به دنیا آمد و اعتقاد بر این است که بیشتر عمر خود را در منطقه روپیت در کوه‌های کوژوه در بلغارستان گذرانده است. او در سال ۱۹۹۶ درگذشت. اما پیش‌بینی‌هایی انجام داد که تا سال ۵۰۷۹ ادامه دارد، سالی که معتقد بود دنیا به پایان خواهد رسید.

طرفداران بابا ونگا مدعی هستند، او حوادثی مانند حمله ۱۱ سپتامبر، تنش‌های جهانی با کره شمالی، برگزیت، ریاست جمهوری باراک اوباما، مرگ پرنسس دایانا و بسیاری از موارد مهم دیگر را به درستی پیش بینی کرده بود. «نوستراداموس بالکان» لقبی است که هواداران بابا ونگا به او داده‌اند.

این پیشگو که متولد سال ۱۹۱۱ بوده، ادعا کرده که در گردباد نابینا شده است. او پیش‌گویی‌هایی برای سال ۲۰۲۳ انجام داده بود. یکی از این پیشگویی‌ها، تغییر مدار زمین بود. به این معنی که بسته به فاصله زمین از خورشید، ممکن است با سیل یا عصر یخبندان بعدی روبرو شویم.

با این حال، تأیید این موارد دشوار است؛ زیرا تنها برخی از «سخنان حکیمانه» او به ثبت رسید‌ه‌اند.

در حالی که بابا وانگا برخی از پیش‌بینی‌ها را انجام داده، بسیاری از پیش‌بینی‌هایی که به او نسبت داده می‌شوند، در واقع توسط ترول‌های اینترنتی ایجاد شده‌اند.

تلاش برای ترور پوتین

بنابر گزارشات، این پیشگوی نابینا ممکن است پیش‌بینی کرده باشد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، سال آینده ترور خواهد شد. کرملین اخیراً با انتشار بیانیه‌ای مرگ پوتین را تکذیب کرده است. همچنین، گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ابتلای پوتین به سرطان رد شده‌اند.

حملات سایبری

هکر‌ها به زیرساخت‌های حیاتی مانند شبکه‌های برق و نیروگاه‌ها نفود می‌کنند که منجر به تهدید امنیت ملی می‌شود.

انقلاب‌های فنی

سایت History.co.uk گزارش داده که این پیشگوی نابینا، پیش‌بینی کرده که پیشرفتی بزرگ در محاسبات کوانتومی رخ خواهد داد.

امروزه، محاسبات کوانتومی به سرعت در حال پیشرفت هستند و با کمک این محاسبات، می‌توان مشکلات را سریع‌تر از رایانه‌های سنتی حل کرد.

اگر این پیش‌بینی درست باشد، در سال ۲۰۲۴ شاهد افزایش قدرت هوش مصنوعی خواهیم بود.

پیشرفت‌های پزشکی

این زن بلغاری نابینا، مدعی شده که در سال ۲۰۲۴ درمان‌های جدیدی برای بیماری‌های صعب‌العلاج از جمله آلزایمر و سرطان وجود خواهند داشت.