کشف ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک قاچاق
کشف ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک قاچاق
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک قاچاق خبر داد.

به گزارش خبربین آنلاین: امروز سه‌شنبه ۱۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ رئیس پلیس پیشگیری پایتخت سرهنگ علی قاسم پور از کشف ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک قاچاق در محله خاوران خبر داد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر گفت : ۳۰ دی ماه تیم عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی در حال گشت زنی به یک دستگاه پراید وانت با ۲سرنشین که در حال تردد در خیابان خاوران بود و در قسمت باری خودرو تعدادی کارتن با بسته بندی نامتعارف داشت مشکوک شده و برای بررسی بیشتر به خودرو مراجعه می‌کنند.

وی افزود: سرنشینان به محض رؤیت ماموران قصد خروج و ترک محل را داشتند که با هوشیاری ماموران و بستن مسیر خودرو متوقف شده و هر دو نفر دستگیر شدند که در بررسی اولیه از کارتن‌ها تعداد ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک به ارزش ۵ میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه داروهای کشف شده از چرخه دارویی خارج شده اند بیان کرد: متهمان به جرم خود مبنی بر قاچاق داروهای کمیاب پزشکی اعتراف کردند که قصد انتقال دارو از تهران به شهرهای مرزی را داشته اند.

سرهنگ قاسم پور در پایان با بیان اینکه یکی از وظایف اصلی پلیس برخورد با قاچاق کالاست خاطرنشان کرد: متهمان پس از تحقیقات تکمیلی با دستور قضایی روانه زندان شدند.