کلاهبرداری ۲۰ میلیارد تومانی یک زن!
کلاهبرداری ۲۰ میلیارد تومانی یک زن!
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زنی خبر داد که در پوشش مؤسسه کاریابی از شهروندان ۲۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش خبربین آنلاین؛ امروز دوشنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۲، فرمانده انتظامی شهرستان ری سرهنگ محمد قاسم طرهانی از دستگیری خانم کلاهبرداری خبر داد که در پوشش موسسه کاریابی ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ طرهانی گفت: در پی ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی این فرماندهی و اظهارات مالباختگان مبنی بر اینکه خانمی در پوشش مؤسسه کاریابی و دادن وعده‌هایی با سوددهی زیاد از مالباختگان مبالغی به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال گرفته و پس از مدتی موسسه را تعطیل و متواری شده است موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود:کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ری با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مناسب، سرانجام موفق به شناسایی محل اختفای این فرد در یکی از شهرستان‌های استان البرز شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: مأموران پس از انجام هماهنگی‌های قضائی با انجام یک عملیات هدفمند موفق شدند این کلاهبردار متواری را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل کنند.

رئیس پلیس شهرستان ری بیان داشت: متهم در تحقیقات تخصصی و فنی کارآگاهان به کلاهبرداری۲۰۰میلیارد ریالی در پوشش موسسه کاریابی، از شهروندان اعتراف کرد.

 سرهنگ طرهانی با اشاره شناسایی ۱۲ مالباخته گفت: متهم با دستور قضائی جهت انجام تحقیقات تکمیلی وشناسایی دیگر مالباختگان ، تحت نظر پلیس آگاهی قرار دارد.