️ ارائه بسته‌های ویژه توسط همراه اول برای اربعین ۱۴۰۲
️ ارائه بسته‌های ویژه توسط همراه اول برای اربعین ۱۴۰۲
زائران عتبات عالیات در شهرهای کربلا، نجف، کاظمین و... برای کاهش هزینه های ارتباطی خود در ایام اربعین می توانند از بسته های رومینگ همراه اول ویژه اربعین استفاده کنند.

به گزارش خبربین آنلاین؛ همراه اول علاوه بر کاهش تعرفه رومینگ بین‌الملل در کشور عراق، از ارائه پنج بسته ویژه اربعین خبر داد.
بسته‌ ویژه یک گیگابایت اینترنت ۷ روزه به قیمت ۱۰۰ هزار تومان و بسته ۳۰۰ مگابایتی با قیمت ۳۳ هزار تومان به کاربران کم‌مصرف پیشنهاد شده است. بسته سوم ۱۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰ عدد پیامک هدیه است که با قیمت ۸۰ هزار تومان ارایه شده است. بسته چهارم ۲ گیگابایت اینترنت به همراه ۲۰ دقیقه مکالمه هدیه و ۲۰۰ عدد پیامک هدیه با قیمت ۲۵۰ هزار تومان است. بسته پنجم نیز ویژه زائرین پرمصرف اینترنت است که با ۵ گیگابایت اینترنت ۱۴ روزه به قیمت ۳۶۰ هزار تومان عرضه شده است.
همراه اولی‌ها می‌توانند جهت خرید بسته‌های ویژه اربعین به یکی از روش‌های «مراجعه به فروشگاه همراه اول»، «اپلیکیشن همراه من»، «شماره‎گیری کددستوری ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» و «مراجعه به دفاتر مستقر در پایانه‌های مرزی و ترمینال سلام» اقدام و اطلاعات تکمیلی در این خصوص را از لینک https://mci.ir/roaming-iraq دریافت کنند.