۱۴۱ روز جنگ و ۲۹۶۰۶ شهید در غزه
۱۴۱ روز جنگ و ۲۹۶۰۶ شهید در غزه
وزارت بهداشت غزه امروز شنبه 24 فوریه اعلام کرد که تعداد قربانیان تجاوزات رژیم صهیونیستی به 29606 شهید و 69737 مجروح رسیده است.

به گزارش خبربین آنلاین: «رژیم اشغالگر طی ۲۴ ساعت گذشته ۸ قتل‌عام در نوار غزه انجام دادند که بر اثر آن ۹۲ تن شهید و ۱۲۳ نفر هم مجروح شدند»، این بخش دیگری از گزارش امروز وزارت بهداشت غزه است.ارتش اشغالگر اسرائیل با تداوم حملاتش به تمام نوار، امروز فجیع‌ترین کشتار را در دیرالبلح مرکز غزه به ثبت رساند؛ جایی که تنها در یک بمباران ۲۶ تن شهید و ده‌ها نفر دیگر مجروح شدند.
این وزارت‌خانه روز گذشته و در صد و چهلمین روز جنگ علیه غزه اعلام کرد که «نیم میلیون شهروند فلسطینی در شمال نوار غزه در سکوت از قحطی رنج می‌برند و جان‌شان در خطر است».منابه پزشکی غزه با توصیف وضعیت موجود به «مثلث مرگ» تصریح می‌کنند که اشغالگران اسرائیلی ساکنان نوار غزه را در بمباران، قحطی و بیماری‌های همه‌گیر قرار داده‌اند.
امروز سازمان پزشکان بدون مرز با ابراز نگرانی در خصوص افزایش حملات اشغالگران به مراکز پزشکی، اعلام کرد بیمارستان ناصر در شهر خان‌یونس همچنان در محاصره قرار دارد و قادر به پذیرش بیماران و مجروحان نیست.این سازمان تاکید کرد که نظامیان اسرائیلی اجازه انتقال مجروحان و بیماران به دیگر بیمارستان‌ها را نمی‌دهند.