افزایش قیمت دلار و سکه در معاملات امروز بازار
افزایش قیمت دلار و سکه در معاملات امروز بازار
بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد از ابتدای معاملات امروز ۱۵ اسفند، قیمت دلار و سکه در بازار غیررسمی افزایش یافته است.

به گزارش خبربین آنلاین:  دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس بدون تغییر ۴۲ هزار و ۹۲۰ تومان و در بخش حواله ۳۹ هزار و ۸۶۴ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۱۴ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۲۵ تومان فروخته شد.

همچنین یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۶ هزار و ۶۱۸ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۸۶ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۶۰ هزار و ۷۷۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک ماه گذشته نوسانی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار افزایش یافته است.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم با رشد یک میلبون تومانی به نرخ ۳۴ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش یک میلیون تومانی به قیمت ۳۶ میلیون و ۵۹۱ هزار تومان معامله شد و حباب آن افزایش یافته است.

امروز حباب سکه امامی به ۶ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به ۴ میلیون و ۹۵ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۳ میلیون و ۴۰۰ تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۳ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۳ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱. ۱۳۲گرم) ، با افزایش ۳۹ صدم درصدی به قیمت ۲۱۲۵ دلار قیمت گذاری شده است.