با مظاهر فساد و کارشکنی مبارزه خواهیم کرد
با مظاهر فساد و کارشکنی مبارزه خواهیم کرد
مدیرعامل گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در جریان بازدید از هتل جهانگردی آستارا، گفت: مبارزه با مظاهر فساد و کارشکنی در مسیر توسعه شرکت، در دستور کار تیم مدیریتی ما قرار گرفته است.

به گزارش خبربین آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی: «مهدی ذوقی» مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی به همراه «فریبا عباسی» عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت اجرایی، «مختار باقری» عضو هیات مدیره و «کامبیز رنجبر» سرپرست معاونت مالی و اداری از هتل جهانگردی‌ آستارا بازدید و به بررسی امکانات هتل پرداخت و از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت.

ذوقی در حاشیه این بازدید، اظهار کرد: مبارزه با مظاهر فساد و کارشکنی در مسیر توسعه شرکت، در دستور کار تیم مدیریتی ما قرار گرفته است که این موضوع مورد حمایت و تاکید آقای دکتر ترکی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و آقای دکتر رمضانی مدیرعامل هلدینگ هگتا (شرکت رفاه و گردشگری تامین) نیز قرار دارد.

مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی همچنین بر راه اندازی کافی شاپ و توسعه تالار پذیرایی هتل، ایجاد تور سرعین – آستارا، هم افزایی و کسب درآمد از جاذبه‌های گردشگری آستارا و رسیدگی به پرسنل سطوح پایین‌تر و کمتر برخوردار در سراسر کشور از طریق اضافه کاری ماهیانه (کارانه) تاکید کرد.

فریبا عباسی عضو هیات مدیره و سرپرست معاونت اجرایی نیز پیشنهاداتی درخصوص توسعه بازار و افزایش تعامل با هتل های همجوار مانند هتل جهانگردی خلخال ارائه داد و گفت: این مجموعه از بهره بردار تحویل گرفته شده و به زنجیره هتلی گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی بازگردانده شد.