محمود نجفی عرب رئیس اتاق تهران شد
محمود نجفی عرب رئیس اتاق تهران شد
امروز (یکشنبه 7 خرداد) انتخابات هیات رئیسه اتاق تهران برگزار شد و «محمود نجفی عرب» به عنوان رییس دور دهم اتاق بازرگانی تهران، انتخاب شد.

به گزارش خبربین آنلاین: انتخابات این دوره از ریاست اتاق بازرگانی تهران یک کاندید داشت و با توجه به رای موافق اعضای اتاق بازرگانی، «محمود نجفی عرب» امروز به ریاست اتاق رسید، از تعداد ۵۱ نفر حاضر در جلسه رای‌گیری، ۱۹ رای سفید، یک رای باطله و ۳۲ رای متعلق به تنها نامزد ریاست اتاق بود.

دهمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور ۲۰ اسفند برگزار شد و در این مرحله از انتخابات فهرست اعضای ائتلاف برای فردا تمام ۴۰ کرسی بخش خصوصی را به دست آورد با این شرایط از همان ابتدا مشخص بود که کرسی ریاست اتاق به یکی از اعضای ائتلاف برای فردا خواهد رسید.

اما در نسشت امروز نواب‌های اتاق بازرگانی تهران نیز مشخص شدند، براساس رای گیری امروز «مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت» با ۲۷ رای و «شهاب جوانمردی» نماینده فعالان اقتصادی بخش خصوصی در اتاق بازرگانی با ۲۹ رای به عنوان دو نواب این دوره از اتاق بازرگانی تهران انتخاب شدند و با این شرایط پای دولت به هیات رییس اتاق تهران باز شد.

اما در جلسه امروز «عباس آرگون» عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با ۴۶ رای به عنوان خزانه دار انتخاب شد. براساس رای گیری امروز فرزین فردیس هم با ۳۱ رای به عنوان منشی انتخاب شد.

منبع: اکو ایران